Geopatogenní zóny a jejich různé zdroje
- stručný přehled vnějších negativních vlivů
Působení vody a tektonických poruch - poškozují a zatěžují živé organismy nejvíce. Stále a opakovaně pozoruji vlivy na spánek, oslabování zdraví atd.
Ley-lines - pozitivní a negativní linie a řešení i pomocí menhiru - PDF
Ostatní vlivy podloží - Hartmannovy a Curryho pásy a jiné zátěžové anomálie.
Také radiaci dozimetrem. A radon v domech.
U všech typů zón také jejich hodnotu, intenzitu škodlivosti.
A hodnotu působení zemské energie, kosmické energie, vitální energie.
Vlivy místa a událostí - např. psychosomatické zatížení domu, pozemku.
Případně:
- Spodní vodu - hloubku, rozsah a škodlivost (záleží na pohybu vody podložím)
- Příčinu vlhkosti domu - směr odkud je dům podmáčený, hloubka, zdroj
- Starou zapomenutou studnu - kde se nachází, zda obsahuje vodu nebo zasypána atd.
- Podzemní potoky, stoky, staré kanalizace, snad i potrubí.
- Vibrační hodnoty dle Bovisovy stupnice.
Mohu také najít pozitivní - léčivé silové nabíjející místo.
Provádím také kontrolu místa ve smyslu GEOMANCIE: info.
Měřím také Ley-lines a řeším menhiry:
Pozitivní a negativní linie a řešení i pomocí menhiru - PDF.
Pokud najdeme na toku pramene křížení s pozitivní vyzařovací linií, voda z této studny by byla vitálnější až léčivější! Můžeme najít kudy prochází pozitivní linie pro nabíjení se, doplnění energie, odpočinek, silové místo. A negativní linie - místa, kterým je třeba se vyhýbat.
Měřím také PRÁNICKÉ SLOUPY:
Nově (od 2023?) se vyskytují na velké části pozemků, jsou široké 20 cm a vysoké 1 metr nad terén. Někde detekujeme na pozemku dokonce i dva a s rozdílným poměrem zemské / kosmické energie. Je výborné, do sloupu se postavit alespoň chvíli, a nejlépe na více minut, nebo tam meditovat, umístit nádobu s vodou, která bude výrazně nabita během hodiny. Těchto sloupů si povšimnul Ing. Vícha a potvrdil je v krajině i pan Ing. Pavel Kozák s tím, že energeticky převyšují okolí o stovky procent! Je to DAR…
Měření GPZ přístrojem:
Sledujeme proměnlivost zemského geomagnetického pole.
Stabilní zemské pole je zdravé. Živému organismu vadí proměnlivější rozkolísané pole. A to je měřitelné velmi citlivým zemským magnetometrem. GPZ tedy můžeme v místě postelí vyhodnocovat už i přístrojem, nejenom virgulí!
Pro pozemek: - kolíky k vytyčení průběhu pramene, vlivu pramene, výskytu dvou - tří typů zón, možná barevné špagáty - a nebo pásmo a plány pozemku do nichž nalezené informace zakreslíme, nebo obojí.
Větší bláto prosím hlaste předem, abych si vzal holinky. Nejlépe je pozemek posekat, případně mi budete prošlapávat cestu křovím a vysokou travinou, pokud je vyšší, než úroveň držení virgule :-)
Pro dům, byt: - případně plánek, do něhož zakreslíme vliv vody, výskyt všech zón a v případě měření elektrosmogu hodnoty atd. Vše také zapisuji do mé tabulky, ta vám zůstane.
Naprosto zásadní je, zkontrolovat 3 položky: vyzařování, které vzniká vlivem průtoku vody skrze podloží (zejména škodlivé pole pramenů, vyzařující nad jejich pravý břeh), a vliv tektonických poruch a zlomů v geofyzikálních vrstvách podloží. A také Ley-lines, hlavně ty vzařovací, kde klesá vitalita a roste únava. K čemu dochází vlivem podloží: Tektonika nebo protékající voda způsobující proměnlivé tření v podloží, rozkmitává a různě odklání a rozptyluje jindy stabilní - statické geomagnetické pole a jeho divoká proměnlivost pak zatěžuje živé organismy.
Tyto dvě položky - vliv vody a tektonika, poruchy a rozdíly vrstev podloží - destabilizují biochemické procesy živých organismů nejvíce. Stejně tak záporné Ley-lines.
A také ostatní vlivy - Hartmannovy a Curryho pásy (vliv má většinou až každý pátý) a ostatní disharmonicky působící pole.
Virgulí pak mohu najít silové místo, kde případně zemská energie tvoří kladný vortex - nabíjející místo, nebo pránický nabíjející sloup. Většinou si jej už povšimnu při měření a průchodu pozemkem nebo domem a upozorním na něj a proměříme podrobnosti. A hlavně při kontrole, kudy prochází pozitivní a kudy negativní linie vyzařování zemského pole a kde se kříží. Takové místo pak může sloužit k podpoře vitality člověka, pokud tam například chvíli posedí.
(Více o silových místech a geomantii mám: ZDE.)
Vliv pramene u studny - strom vyrostl značně pokroucený!
Více o vodních pramenech a geologii: Vodní prameny - PDF
Ukázka >> Další fotky a VIDEO pokroucených kmenů od GPZ.
Stačí měřit jen ve sklepech plošně půdorys domu?
Jelikož záření všech typů zón nepostupuje jen kolmo od země, ale i šikmo, je potřeba změřit především ty plochy a místnosti, kde spíte, kde jste nejčastěji.
Zatímco sklepení je zcela zbytečné měřit, pokud tam nespáváte nebo netrávíte ve sklepě více hodin denně.
Jde o to, že do patra často přichází šikmé vyzařování třeba z pramene vody, který teče ne pod domem přímo, ale půdorysně jakoby jej v zemi obtéká až vedle domu. Pokud bychom změřili jenom sklepy, neměli bychom jistotu, že do vyšších pater nějaké škodlivé pole nepřichází šikmo - bočně.
Vliv GPZ je důležitý pro polohu sklepa - poškozuje víno
Na jižní Moravě si dávají vinaři pozor na geopatogenní zóny, aby měli lepší víno.
Vinaři vědí, že na kvasinky a na celý proces vzniku vína má veliký vliv GPZ, je to pak znát na chuti. Kdo chce mít dobré, nebo ještě lepší víno, vyhýbá se vlivu GPZ - kvasinky jsou na to velmi citlivé. Kdo se rozhoduje stavět nový vinný sklep, měl by důkladně změřit přítomnost zemských anomálií a vlivů vody. Ne pomocí L-drátů, ale přesnějšími metodami. Pokud sklepem prochází silná zóna, nebývá zasažený celý sklep, ale menší část. Tam pak nenecháme zrát víno, ale odložíme prázdné nádoby atd. Víno ukládáme mimo silné zóny!
Stačí měřit jen GPZ a žádný elektrosmog?
V dnešní době nepřeberného množství zdrojů technického umělého záření jako wi-fi, vlivu fáze zářící ze zdi nebo od souseda, a řady jiných, o kterých ani netušíme, protože je necítíme, by mi přišlo velmi nerozumné kontrolovat pouze GPZ. Je to, jakobychom nechali udělat rozbor vody, ale jenom na výskyt určité bakterie, a ostatní položky, stejně nebezpečné a nezdravé, bychom odmítali. To by byl veliký zdravotní risk. Mnohé informace zde na webu vysvětluji i pomocí fotografií, že je potřeba vypínat wifi, nemít lampičku u hlavy, atd. ale to jsou jenom ty běžné zdroje, o kterých víme přímo doma. Často však velmi vyzařuje některá zeď díky vedení fáze a větší vlhkosti a chybějícímu uzemnění, a také bychom o tom nevěděli bez měření, že nám to ovlivňuje spánek, zvyšuje únavu atd. Natož netušené silné zdroje hned za zdí sousedů... a další vlivy naodrážených mikrovln z venku, ale o tom všem zase zde na webu jinde. Proto provádím rovnou komplexní měření všech těchto vlivů, protože chtít změřit pouze zóny a nic jiného může dopadnout tak, že zóny nenajdeme (podloží zde nepůsobí disharmonicky), ale vyzařuje zde silné škodlivé pole například silový kabel pod ulicí, kterým tečou veliké proudy a vliv magnetické složky pole pak sahá v kolmici od kabelu skrze dům často i do pátého patra! Ale to bychom nezjistili, kdybychom se omezili (měření) pouze na geopatogenní zóny. Proto mi záleží na tom, když už si mne lidé někam přivezou, zkontrolovat nejenom GPZ ale i ostatní možné škodlivé vlivy - pomocí přístrojů.
Lze pozorovat skutečný vliv GPZ?
Negativní vliv geopatogenních zón je pozorovatelný i na kmenech stromů v parku a v lese - kmeny se kroutí, ohýbají, mají rakovinové boule, protože GPZ jim škodí. Velmi citlivé jsou meruňky v zahradách, ale i jabloně. Nejcitlivější jsou miminka, jejich podvědomí je samo chrání - miminko se opakovaně překulí každou noc pryč ze zóny.
Takovýto vliv mají zóny na stromy u Pardubic!
Obšírněji k celé problematice zón pro každého laika:
Docela mne vyděsila neznalost a zmatek některých léčitelů a terapeutů, kteří ve článcích časopisu Meduňka (2/2014) téměř házeli všechny zóny včetně vlivů elektrosmogu a temných sil do jednoho pytle, přičemž nad samotnými geo-patogenními zónami spíše pochybovali a jedna "moudrá" terapeutka nakonec zdůvodňovala "projevy zón" pouze psychosomatikou, kterou ona "umí vyléčit".
Úvodem tedy musím poukázat na jasný projev působení geo-patogenních zón například na rostliny a stromy - povšimněte si, pokud se projdete parkem, uvidíte tu a tam některý strom nepřirozeně nahnutý, nebo s pokrouceným a jinak deformovaným kmenem, někdy s rakovinovými "boulemi", na první pohled rozdílné od stromů vedlejších. Je to jasná ukázka, že destruktivní působení určitých polí, vycházejících z geofyzikálního podloží, ať již vlivem rozdílných nesourodých vrstev podloží a nebo protékajícím pramenem, má jasný a viditelný škodlivý vliv na živý organismus, buňky a strukturu, růst a zdraví. A nemá to co dělat s žádnou psychosomatikou. Problematika geopatogenních zón (vlivu a působení podloží a hlavně spodní vody nad povrch) existuje sama o sobě a jako takovou je nutno ji detekovat a také řešit, protože tato disharmonicky působící pole negativně ovlivňují nejenom stromy ale především mnohem citlivější organismus lidský (a ještě více dětský). A to je zcela (bohužel) reálný jev, který opakovaně pozoruji celé roky u stovek klientů, rodin, dětí. A také rozdíl a brzké zlepšení zdraví, když přestanou na silných zónách spát nebo pracovat.
Tímto žádám různé terapeuty a léčitele, aby si v těchto zásadních pojmech udělali jasno, když už nemají podstatné zkušenosti, a nepublikovali zmatené dezinformace do nejčtenějších časopisů. Pokud ze své neznalosti zlehčují vážnost působení GPZ, budou sami zodpovědni za nemoci svých čtenářů nebo klientů, pokud je nechají spát na nejhorších geopatogenních zónách... A podobně, pokud vůbec nerozlišují při měření, kde je fyzický pramen, a kde vyzařuje jeho vliv, protože to nebývá kolmé! Často "senzibilové" vezmou pouze L-dráty, mají "reakci na vodu" a tím končí. Přitom fyzický pramen nevadí (že teče hlouběji pod domem), ale jeho vyzařování a to bývá posunuté, většinou se GPZ (rozkolísání zemského pole) projevuje (promítá) cca 45°nad pravý břeh toku pramene nebo vody. Takže pokud teče silnější pramen půdorysně vedle domu, a dům stojí na jeho pravém břehu, záleží podle hloubky pramene a úhlu působení té zóny, kde na povrchu vliv "vyleze" a kudy bude nadále šikmo procházet domem. S tím že oproti pozici v přízemí domu pak bývá logicky posunut v následném patře cca o 3 metry vedle, nebo podle výšky stropu (patra). Proto je potřeba proměřit nejen přízemí, ale i vyšší patra domu, protože ten projev vody (vodní zóny GPZ) se neprojevuje kolmo vzhůru, ale šikmo. A tak přízemí domu může být "čisté", ale v prvním patře nám naběhne projev vodní zóny zešikma do místnosti, zatím co v úrovni přízemí prochází půdorysně až vedle domu a ne skrze něj... A při detekci s pomocí virgule se tedy ladím (ptám v duchu) na výskyt škodlivého vlivu pole z podzemního toku vody. A ne na výskyt vody fyzické. Předvedeme si to detailně při měření kdyžtak.
Na měření zón většinou používám pružinu a L-dráty. Každý nástroj má své výhody. L - dráty se sice pohnou kde komu, ale pokud dotyčný neumí rozlišit, co detekuje, nemá to valný smysl, protože dráty samy o sobě reagují i na sebemenší rozdíly v zemském poli, nebo na přítomný pramen, přitom to nemusí být již škodlivé místo, ale různým obchodníkům to stačí k tomu, aby přesvědčili, že klient potřebuje jejich zboží, harmonizátor nějaký...
ČEPES - Česká psychoenergetická společnost
Ve stopách prof. Kahudy a dalších výborných senzibilů a léčitelů se společnost ČEPES, jejíž jsem členem, snaží o zprostředkování zkušenosti odborné práce s telestetickými nástroji a přesné práce s nimi, včetně vyšší nástavby a odbornosti při tréningu v terénu a zadání jako např. vyhledání pramenů pod Vltavou, zachycení průběhu tenkých drenážních kapilár odvodňujících pole, vyhledání škodlivých a pozitivních míst a zářičů, detekce biopole atd. Snaží se také o zkvalitnění služeb proutkařů jako uznávaného živnostenského oboru (jeho prosazení včetně zkoušek a osvědčení), aby se zamezilo obchodním taktikám šarlatánů, kteří kazí dobrou pověst skutečným proutkařům a senzibilům.
O vlivu GPZ senzibil a léčitel Jan Spěváček:
"Nejvíce mne trápí, vidět beznadějně nemocné děti, které současná věda nedokáže vyléčit. Přitom se jedná téměř ve všech případech o to, že tyto děti spí vždy na silných geopatogenních zónách. Pokud spí těhotná matka na zóně, dítě se už zákonitě rodí nemocné. Děti geopatogenní zóny vnímají. Projevuje se to tak, že se v noci budí, pláčí, snaží se odkutálet, pokud to jde, na čisté místo tak, že dítě najdeme na jiném místě. Když jsou větší, utíkají z postýlek, nebo se dlouho počůrávají. Jakmile se dítě přemístí na čisté místo, pozvolné uzdravování začne zhruba za šest týdnů. Pokud nemůže žena otěhotnět, jedna z nejčastějších příčin je opět geopatogenní zóna."
Náš organismus vnímá elektrické i magnetické pole a jejich anomálie, všechny druhy radiací a vibrací a kde co. Obvyklým jevem jsou změny ve velice složitých reakcích v různých buněčných strukturách různých orgánů. Buňky se snaží každou poruchu nejdříve eliminovat vlastní silou. To vede k omezení produktivity, potom vyčerpání a přiotrávení buňky a zaplavení jejího okolí odpadními látkami nebo jedovatými zplodinami nenormálních chemických reakcí, nakonec i poškození struktury a účelu buňky až k její destrukci. Tam, kde se vyskytuje a kříží více patogenů, můžeme hovořit o "rakovinových" domech. Zranitelnost člověka se pak zvyšuje už při menším narušení jeho rovnováhy jeho tělesných buněk v důsledku deprese, únavy i lehkého nachlazení a při zkrácení vlnových délek buněk pod úroveň vlnění odrážených zdmi domu. Morfologická stavba takového člověka bude vystavena elektromagnetické interferenci, což vyvolá narušení oscilační rovnováhy buněk v jeho organismu.
Měřím tyto vlivy:
Podzemní voda
Podzemní prameny, toky, cihlové stoky, jezera, říčky a řeky, nebo zakopané, ale stále aktivní studny často působí silně disharmonicky a tedy patogenně. Spodní protékající voda ovlivňuje svým působením přirozeně směrované a strukturované pole - magnetizmus země, velmi jej koncentruje na jednotlivá místa, nebo naopak tříští. Tím podzemní voda mění přirozený energetický tok částic, původně kladných a zdravých pro lidské biopole. U stojatých povrchových vod se nejedná zdaleka o takový problém oproti aktivnímu podzemnímu toku nebo silnému prameni. Na moři - na široké mase vody se spí dobře, nevzniká tu vpodstatě žádný destruktivní náboj a pole, stejně tak jej nevytváří stojatá podzemní voda, která se vyskytuje běžně téměř všude. Častá chyba senzibilů: Správně určí, kde protéká pramen vody. Jeho pole se však promítá většinou 45°-55° vzhůru šikmo, a pravoúhle od směru toku, tedy nad pravý břeh! Proto často - dle hloubky - se toto pole pramene projevuje vedle domu až. Běžný senzibil se bohužel zaměřuje na výskyt fyzického pramene půdorysně, zatímco by se měl zaměřit především na jeho škodlivé pole. To se totiž promítá dle popsaného pravidla o několik metrů vedle, podle hloubky pramene. Pokud však teče vedle domu potok, je možné, že se jeho pole bude promítat nad pravým břehem třeba do prvního patra domu, podle vzdálenosti a úhlu. Rád to vysvětlím a ukáži při měření. Vyhledám tedy na požádání i prameny, kde se nacházejí, ale především budu měřit kde se vyskytuje to šikmé škodlivé pole, protože jen to je podstatné, pokud tedy nehledáme pramen pro budoucí studnu.
Měřím vždy; výskyt šikmého pole pramene velmi narušuje zdraví, spánek, duševní pohodu.
Tektonické poruchy - anomálie (Telurické proudy)
Náboj vzniká na rozhraní dvou různých hornin, např.písek - plastický jíl a promítá se kolmo (často ale pod úhly 60°-90° nad zemský povrch a dále rovně do atmosféry. V atmosféře nepatrně ionizuje vzduch, prochází volně podlahy a stropy budov, zvyšuje elektrickou vodivost vzduchu. Působí negativně na lidi, zvířata, rostliny a pevnost některých materiálů. Intenzita zemního záření je úměrná teplotě vzduchu a země, je tedy nejvyšší v létě. V mrazech má menší intenzitu. Ta se také mění v závislosti na atmosferických poruchách. Ve dnech silného slunečního svitu je intenzita větší, po dlouhé periodě deště naopak je intenzita menší (ale najdeme více vlivu spodní vody). V čase se též periodicky mění: nastává maximum v 17 hod a minimum v 10 hod ráno.
Měřím vždy; výskyt spíše ojedinělý; velmi silný narušitel zdraví.
Curryho a Hartmannovy mříže a pásy
Hartmannova síť tvoří průsečíky světových stran, Curryho síť je pak diagonální, pootočena o cca 45°, obě sítě tvoří jakýsi energetický plášť nad Zemí, přičemž oka obou sítí uzavírají navzájem kolmé pásy energetického pole o určitém charakteru a s rozestupy. Pásy se nachází (promítají) od povrchu země víceméně přesně kolmo vzhůru, pokud jejich pole neodklání jiné pole přicházející šikmo, ze strany nebo z bočního svahu. Výjimka potvrzuje pravidlo, a tak jsem se setkal s domem (2/2013), kde byly pásy kolmé a shodné v patrech jen v jednom směru, zatím co v druhém směru (shodném se svahem v němž dům stojí) se pásy posouvaly v rozdílu výšky patra až o tři metry! Byly tedy velmi šikmé, okolo45° a v patrech pod sebou se neshodovaly a jejich šikmost se projevovala při detekci již při zvedání pružiny a nebo jejím klesání k podlaze. To byla zatím vyjímka a překvapení. Jindy jsou tyto pásy kolmé a nebo třeba šikmé jen o metr. Na jejich odklon má prý vliv i úplněk, ale úplně ověřené to ještě nemám. Samotné pásy bývají silné většinou 0,5 až 0,7 metru, resp. ohnisko nejsilnějšího působení. Nemají ostrou hranu ale určitý náběh dalších cca 20cm. To skýtá určitou toleranci v přesnosti při jejich zakreslování do Vašeho plánu domu. V menším bytě tedy nemusí být jednoduché, umístit postele a nebo pracovní stůl tak, aby nezasahoval do některého pásu. Pokud člověk pobývá v místě, kde se kříží dva pásy, nebo dokonce více pásů (měřím samozřejmě obě mřížky, kudy jejich pásy a pásy kolmé prochází), začíná se vliv těchto polí postupně projevovat na psychické i fyzické úrovni. Potvrzují to samotní lidé, např. paní měla postel tak, že spala nohama v křížení dvou pásů Hartmannovy sítě a ještě tím místem procházel jeden Curryho pás a nohy ji stále více bolely a natékaly. Její syn trpěl na silné bolesti hlavy - Hartmanův pás procházel podél přes polovinu jeho postele a dva Curryho pásy (kolmé) se ještě s tím Hartmanovým střetávaly přes polovinu jeho polštáře. Postupně jsem tak ve více případech zjistil jednoznačnou souvislost s potížemi nebo patologickými nálezy a podstatný vliv na zdraví a pohodu a začal je měřit i přes nedostatečné objasnění jejich vznikání. Řešením kromě fyzického vyhýbání se průsečíkům pásů, bývají různé a různě drahé a spíše neúčinné metody, jak ohniska působení pásů rozptýlit, neutralizovat, harmonizovat, v praxi se mi ověřují mnoho let orgonity, které také odlévám, viz www.orgonity.eu. Pokud o těchto pásech najdete někde další informace, prosím podělte se se mnou. U klientů se mi ukázal jednoznačně jejich podstatný vliv na zdraví a vitalitu, ale nemám k nim více informací, než tyto dva odstavečky:
Curryho pásy
Objevitel: MUDr. Manfred Curry, ředitel medicínsko-bioklimatického institutu v Riederau ve Švýcarsku, autor knihy Der Schlüssel zum Leben. Pásy probíhají od severozápadu k jihovýchodu a od severovýchodu k jihozápadu. Pásy mají charakter horizontálně polarizovaného záření vlnové délky 11-21 cm (max. 100 cm). Šíře pásů je 50-70 cm a rovnoběžně se nachází údajně 3,5 až 13 metrů od sebe. Praxe ukazuje 18 - 25 metrů. Křížením se zvyšuje jejich patogenní účinek, zatím co jeden pás vnímají miminka a uhýbají mu i ve spánku v postýlce, ale dospělému téměř nevadí.
Kontroluji vždy; výskyt v pravidelných rozestupech, jeden pás téměř nevadí (záleží na typu), ale křížení ano.
Hartmannovy pásy
Jsou pojmenovány podle MUDr.Ernsta Hartmanna, vedoucího výzkumného institutu geologické biologie v Eberbachu, autora knihy Die Krankheit als Standortproblem. Probíhají od severu k jihu a od západu k východu. Tyto pásy jsou stojaté vlny VKV (velmi krátké vlny) kosmického záření se zahuštěnými ionty sodíkového záření z atmosféry. Vznikají prý v důsledku kosmického narušení homogenity geomagnetického pole Země. Pásy bývají široké 25-30 až 70 cm a od sebe bývají vzdálené méně než 20 metrů. Každý pátý pás je dle zahr. textů obzvláště agresivní a říká se mu "benker". Dle jiných materiálů každý třetí. Zesílený patogenní účinek je především v oblasti křížení těchto pásů, také s druhým typem pásů a hlavně s působením vody z podloží.
Kontroluji vždy; výskyt v pravidelných rozestupech, jeden pás téměř nevadí (záleží na typu), ale křížení ano.
Ley-Lines
Kladné - pozitivní zemské linie jsou žádoucí, zde zemská energie vyzařuje a působí vitálně, výborně se zde spí, regeneruje organismus, odpočívá, doplňuje energie, mizí únava. Většinou orientace východo-západní.
Opakem je negativní - záporná linie (pás) severo - jižní orientace, jako vzařovací, lze si představit, že v tomto místě je jakoby odsávána životní energie, vzniká deficit, únava, oslabené biopole, horší spánek, větší nemocnost, horší hojení ran a těmto místům je radno se vyhnout.
Jejich křížení:Jedině pokud je tento negativní pás křížen silnějším pozitivním pásem, bývalo takové místo použito pro usazení menhirů, protože celkový gradient potenciálů získá ještě větší sílu, které je pak vyzařována do okolí. Prastaří Druidi by to nejspíš vysvětlili lépe, každopádně na toto křížení se umisťovaly vchody domu a nebo prostory před kněžištěm v chrámu, aby byly zastoupeny oboje polarity s převahou té kladné.
Velmi vhodné pak je, využít kladnou linii pro zhotovení studny - vrtu. Pokud na pozemku hledáme pramen, půjdu po jeho toku a budu sledovat druhou virgulí, kde jej překříží kladná linie, a tam by byla studna ideální v tom smyslu, že objem vody bude velmi nabíjen kladnou zemskou energií a ta voda bude ozdravná a vitalizující!
Více >> PDF.
Kontroluji vždy; velmi důležité!.
Psychosomatické zóny
Negativní události nechávají v prostoru jako v paměti psychické otisky, zejména do dřeva a kamene (i holografické), často se vytvoří a setrvávají v bytech a domech po dlouhodobých nemocích, které mohou i končit smrtí zakončených smrtí či tragickém úmrtí, i po hádkách a napětí, po autonehodě u silnic, na úřadech, soudech, nemocnicích, na hřbitovech, v krematoriích a všude tam, kde často dochází ke stresovým situacím a negativním pocitům, jako je závist, nenávist, zloba, žal, atd. Podle teorií R.Sheldraka jsou všechny události zapsány do tzv. morfických polí a mohou v daném místě za podobných událostí působit a probouzet se a po většinu času udržovat v místě např. smutek, tíseň, agresi, sebedestrukční sklony atd. Stejnětak i silně kladné údálosti zanechávají otisk a ten (dobře) působí. Více >> zde.
Většinou měřím; bývá zdrojem zdravotních a psych. potíží, neklidu, nesoustředění.
Elektrosmog vnější
Na náš pozemek přichází často velmi silná elektromagnetická pole z okolních vysílačů, nedalekých stožárů a vedení velmi vysokého napětí, z venkovních trafostanic, trolejových vedení u vlaku, ze silových kabelů pod ulicí pole naměříme ve škodlivé míře často ještě ve 4. patře, atd. Pozor na nedostatečné vyhlášky o ochranných pásmech! Pokud stavební úřad schválí stavbu vysílače blíže než 15m, stavbu domu již v 7 metrech od vedení velmi vysokého napětí, je to zdravotně velice na pováženou! Současné platné normy jsou asi schvalovány s ohledem na byznys, nikoli s upřímným ohledem na zdraví běžného člověka, dětí a prevenci! Hledí se až na tepelné projevy, vznik oblouku - přímého úrazu, ale na žádnou prevenci...
Konkrétní výskyty a intenzity škodlivých elektromagnetických polí Vám zcela přesně změřím a vysvětlím.
Výskyt a intenzitu elektromagnetických polí měřím vždy, přístroji pro zjištění napěťového potenciálu - intenzity elektromagnetického pole, možno na požádání i spektrálním analyzérem pro nízké frekvence, včetně zjištění přesné frekvence a intenzity a srovnání s platnými i preventivně zdravotními normami. Na požádání i výstup v jpg, zpráva o měření s tabulkou hodnot v pdf, pokud jde o místo velmi exponováno např. blízkým vedením vysokého napětí, trafostanicí.
Elektrosmog vnitřní - 230 V
Týká se míst blízko elektrických rozvodů uvnitř domu, budovy, haly atd. Pokud spíme blíže než alespoň necelý metr od všech kabelů, rozvodů ve zdi, od zásuvek, vypínačů, ale i připojených lampiček u postelí, budíků, nabíječek atd, na náš organismus a biochemické buněčné pochody velmi destruktivně působí střídavé elektromagnetické pole, vytvářené kolem všech drátů s živou fází do vzdálenosti 0,5 až 1 metr (dle tekoucího proudu atd.). Pokud máte v blízkosti v noci vypnutou lampičku (vypínačem), neznamená to, že se nenacházíte v silném škodlivém elektrosmogu protože živá fáze (proměnlivé napětí) pulzuje vodičem minimálně až po vypínač, v případě otočené vidlice v zásuvce až skrze celou lampu a zvláště pokud je kovová, vytváří se zde silný elektrosmog. Pozor na nabíječky v zásuvce, pozor na "vypnuté" přístroje v režimu "Stand-by" protože jejich zdroj, trafo uvnitř, opět šíří neustále celou dobu silný elektrosmog i na 2 metry. Netušeným zdrojem zdravotních potíží a nespavosti bývá i elektrosmog od souseda za zdí ložnice, to vše přesně a názorně změřím a předvedu.
Pozor na úsporné moderní světelné zdroje, pozor na zářivkové trubice. Jejich agresivní pole se často nachází i téměř 2 metry daleko! Pokud má dítě na stole lampičku, její pole se nachází často i přes židličku! Způsobuje bolesti hlavy, nervozitu, nesoustředěnost, podrážděnost, oslabuje imunitu atd. Používejte obyčejné nebo halogenové žárovky, dbejte na větší vzdálenost lampičky od těla. Stojací lampy - jejich elektromagnetické pole většinou zasahuje přes celé křeslo!
Výskyt a intenzitu elektromagnetických polí měřím vždy, pomocí magnetometrů, možno na požádání i spektrálním analyzérem pro nízké frekvence, včetně zjištění přesné frekvence a intenzity a srovnání s platnými i preventivně zdravotními normami. Na požádání i výstup v jpg, zpráva o měření s tabulkou hodnot v pdf, pokud jde o místo velmi exponováno např. silovým vedením domovních rozvodů, nežádoucími elektrospotřebičí souseda, blízkým vedením venkovního vysokého napětí, trafostanicí umístěnou venku a nebo dokonce uvnitř domu.
Elektrosmog vnitřní - mobily, počítače, wi-fi
Mobilní telefon sám o sobě neškodí po 99% času, protože nevysílá. Pouze snad 5 vteřin odvysílá datové pakety na základnovou BTS stanici kvůli kontrole spojení - jednou za pár hodin, nic víc. Není tedy problém mít mobil položený u postele, protože pokud vypneme datové přenosy, on sám se hlásí na síť velmi málo a tak můžeme zůstat klidně na příjmu, není zásadní dávat letadlový režim (ale ideální to samozřejmě je). Problém bývá, když je mobil zapojený na nabíječku, protože kolem celé napájecí šňůry až po onen telefon naměříme díky větším proudům silnější a dále sahající pole, někdy i přes metr.
Stejné je to s napájením notebooků, pokud je do zásuvky plochá vidlice, která nevyužívá zemnící kolík. Metr i více kolem notebooků bývá škodlivý elektrosmog, ale jakmile odpojíme jejich napájecí kabel (adaptér), je klid, protože vnitřní části počítače pracují na pouhých 5 voltů. Větší domácí stolní počítač také nebývá zdrojem elektrosmogu, protože jeho plechová skříň sama o sobě stíní a odvádí uvnitř vytvářená elektrmomagnetická pole. Ta se tvoří jen kolem zdroje, jinde je opět pouhých 5 voltů. Současné ploché monitory žádné silné pole nevytváří, pouze okolo 230V napájecího kabelu samozřejmě vzniká pole do vzdálenosti cca půl metru. Také kolem napájení tiskárny, faxu a kolem napájení lampičky - proto na pracovním stole elektrosmog bývá, ale jeho zdrojem nejsou počítače.
Wi-fi, bluetooth a jiné bezdrátové sítě, spadají frekvenčně do oblasti mikrovlnného elektromagnetického pole, viz mikrovlny. Jejich intenzita (trvale zapnutá domácí wi-fi doma) bývá mnohonásobně nad úrovni mobilního signálu zatím co od sousedů už většinou nevadí, jsou nízké, nehledě na množství čárek - ty jsou o použitelnosti sítě a ne o výkonu. Doporučuji každý zdroj elektrosmogu vypínat a tedy i wi-fi sítě, zvláště když u počítače již nesedíme. Je to ohleduplné i vůči sousedům a okolí. Výkonově většinou wifi signály od sousedů neškodí - jsou slabé, nehledě na plné čárky o použitelnosti signálu a přenosu. Ale doporučuji upřednostnit drátovou síť a být ohleduplný pokud ne k sobě, svému tělu, tak k dalším členům rodiny a sousedům. Nejvíce tohoto záření si tvoříme vždy doma sami.
Výskyt a intenzitu elektromagnetických polí měřím vždy, přístroji pro zjištění napěťového potenciálu - intenzity elektromagnetického pole, wi-fi a jiné mikrovlnné sítě měřím spektrálními analyzátory.
Mikrovlny
Hovoříme o vysokofrekvenčních signálech s decimetrovou až milimetrovou vlnovou délkou. V našich bytech se vyskytují většinou v nižším množství, pokud není mobilní BTS vysílač hned na protější střeše a jeho obdelník natočen kolmo přímo do oken. Způsobují hlavně přehřívání uvnitř tkání, které necítíme. Vojáci věděli, že když se projdou před radarem a jdou na "rande", tak jim nucené manželství nemůže hrozit. Jejich spermie nejsou životaschopné. V nepatrné míře by to mohla způsobovat i mírně upravená mikrovlnná trouba. To není návod, to je ukázka destrukčního vlivu na zdraví. Přesné měření probíhá pomocí spektrálního analyzátoru - předvedu. Výkon - intenzita mikrovlnného záření se vyjadřuje a měří výkonově (intenzita) ve W/m2, resp. v mW/cm2. Také to lze sledovat jako elektrické pole ve V/m (vektorová hodnota volty na metr). Název mikrovlny patří frekvencím již nad 100 MHz a mezi nejznámnější zdroje patří: Mikrovlnné trouby 2,4 GHz, vysílače mobilních sítí 0,85-1,9 GHz, LTE, 3G, 4G sítě, wi-fi 2,44 a 5,5 GHz atd. Problémem je, že na nás působí velmi široká suma mnoha různých pásem a elektromagnetických polí - zdaleka nejde pouze o mobilní a wi-fi signál; Viz také Nebezpečí mikrovln.
Velmi silně vyzařují tzv. domácí ruční bezdrátové telefony, doporučuji vypínat alespoň na noc ze zásuvky jejich napájení a vypínat i wi-fi router z napájení!
Výskyt mikrovln měřím vždy, spektrálním analyzérem, včetně zjištění přesné frekvence a intenzity a srovnání s platnými i preventivně zdravotními normami. Na požádání i výstup v jpg, zpráva o měření s tabulkou hodnot v pdf, pokud jde o místo velmi exponováno např. blízkým letištěm.
Výskyt a intenzitu VF elektromagnetických polí měřím vždy, analyzátorem jednotlivé signály a hodnoty a sumárně měřícím přístrojem všechny tyto vlivy až do 18 GHz v jeden okamžik. Díky provázané metodice nám žádný podstatnější vliv neunikne. Přítonost VF signálů si také můžeme názorně poslechnout (přístroj je převede na slyšitelné pásmo).
Radioaktivita
Umělé radioaktivní zdroje (skládky vyhořelého paliva z reaktoru, rentgeny a zařízení atd.), přírodní radioaktivní zdroje (uranové doly a jiná těžebná místa radioaktivního materiálu, dutiny vyplněné radonem, podzemní jezera apod.), kosmické záření.
Detektor záření (dozimetr) je radiometr pracující na principu Geigerova-Müllerova trubicového čítače. Detekuje ionizující záření - především záření gama, ale i beta a alfa záření. Měřící část detektoru je tvořena trubicí (katodou) plněnou plynem, uvnitř které je vodivé vlákno (anoda). Elektrody jsou pod vysokým napětím 100 – 1000 V. Částice prolétávající plynem naráží do jeho atomů a vytváří z nich ionty a elektrony. Elektrony dopadající na anodu jsou poté registrovány jako impulzy.
Změřím vždy, nebývá významně vychýlené ale je důležité kontrolovat.
Existují další vlivy:
Negativní kultovní místa
Nachází se tam, kde se konaly obřady s mučením či smrtí nebo nucené vyslýchání, destruktivně působí šibeniční vrchy, popraviště apod. Novodobá kultovní místa jsou spojena s nátlakem a represemi. Dále to bývají pomníky a symboly moci. Vnímavější člověk by na takovém místě nepřespal, cítil by cosi velmi nepříjemného "na pozadí" celkových vjemů. Toto místo potřebuje očistit, neutralizovat, nebo zde raději nepobývat.
Negativní psychosomatické energie můžeme měřit, na požádání. Případně i čistit.
Magnetické anomálie
Statické a tedy přírodní nekmitající magnetické pole se měří v mikroTesla. V miliGaussech měříme dynamické magnetické pole. Vzniká tam, kde jeho charakter mění polaritu a má tedy jistou frekvenci (nejčastěji součást elektro-magnetického pole jehož potenciál - napětí měříme ve Voltech na metr (V/m).
Statické magnetické pole můžeme měřit, na požádání.
Geo-Magnetické pole
Silná zemská pole aktivována spodní horninou jako např. magnetická ložiska, kumulace železné rudy
Na požádání mohu změřit přístrojem na zemské geomagnetické pole, přičemž více proměnlivé více zatěžuje organismus a je zdrojem zdravotních potíží.
Elektrické pole nad zemí
Podle různých autorů a fyziků tvoří schodek napětí mezi nohama a hlavou stojícího člověka sto až několik tisíc voltů. Fyzikové obecně vyjadřují rozdíl potenciálu na metr výšky asi 150 voltů ve volném prostoru v naší zemské atmosféře. (Fyzikové, upřesněte mne.)
Schodek elektrického napětí je doprovázen laděním organismu do energetického výdeje pracovní činnosti těla a mysli. Chybí - li nám tento elektrický potenciál, právě ležíme a organismus se regeneruje. Když nám střecha a vodiče nad hlavou tam kde pracujeme, potenciál uzemní, organismus, který se hned ladí do regenerace, musíme k energetickému výdeji donutit a regeneraci potlačit. To je opět stres. V posteli nám tento stav nevadí, protože ležíme a toto vertikální elektrické pole na nás "nemůže". Více nám vadí, že v oblastech s malým elektrickým polem je nižší procento důležitých malých záporných iontů ve vzduchu. Tím se zvyšuje prach a aerosoly, takže se opět jedná o patogenní zónu. Ovšem velice slabou, která spíše doplní patogenitu jiných druhů záření.
Na požádání mohu změřit, pro zajímavost, ale nebývá významně vychýlené - ani zdrojem zdravotních potíží.
Radon
Další patogenní zónou je možno považovat radon se svými rozpadovými produkty. Vzniká nad určitým podložím. Radiace způsobuje v našem těle rozpad molekul vody. Volné radikály a kyslík napadají nejbližší oxidovatelné látky, kterými jsou buněčné membrány. Nejen proto, že je jich nejvíce, ale ve fázi akutního poškozování radiací jsou jejich poruchy nejnebezpečnější. Buňka během krátkého času odumírá. Je - li takto postižených buněk velké množství, imunitní systém selhává a my s ním. Každopádně se poškozují informace uložené v deoxyribonukleonové kyselině. Tím dochází k poruchám, které mohou vést i k rakovinám. Více výskytu radonu se naměřilo na většině území Čech, je to dáno charakterem podloží. Zvláště v dolních patrech se musí intenzivně odvětrat.
Pro měření RADONU ke schválení stavby využijte pracoviště k tomu přímo certifikovaná. Pro orientační rychlé zjištění výskytu radonu během doby kompletního měření ostatních patogenů a vlivů, používám kapesní digitální měřidlo radonu, mívám jej s sebou. Nemá smysl měřit na otevřeném pozemku, kde vítr plyn radon odnáší.
Televizní záření
Toto označení mne napadlo jako nejvhodnější pro celou škálu záření, která vycházejí z katodové trubice obrazovky starého televizoru: záření alfa, beta, gama. Nejhorší bývaly ruské první barevné obrazovky. Těhotným ženám se rozhodně sedět před televizí nedoporučovalo. Pozdější obrazovky byly vyráběny z olova, které odstraňovalo paprsky alfa a beta, ale gama paprsky se nezastaví před žádnou překážkou, unavují zrak a postupně poškozují celkový zdravotní stav člověka. Modernější LCD a plazma obrazovky těmto zářením zažehnaly zcela a změříme pouze elektromagnetické pole v těsné blízkosti plochého televizoru. Přesto pro Vaši jistotu mohu radiaci změřit také. Další otázkou je nízká frekvence starších "blikajících" obrazovek, na zdraví a především na zraku se toto blikání také výrazně podepisovalo u prvních monitorů, kde koho přiváděly k nutnému nošení brýlí. Ale zpět k televizi, hlavně té klasické: Je to doslovný trenažer směsice různých méně či více negativních záření, vhodný snad jen na testování virgulí a senzibilních schopností... Pokud se rozhodujeme, jak čelit různým polím a zářením, stará televize patří mezi nejhorší škůdce, vyzařuje 3 metry. Plazmové vyzařují škodlivě přes metr, a ostatní displeje pouze do půl metru.
Zdroje infrazvuku
Točivé motory a zvláště nevyvážené menší motory, kompresory chladniček, vzduchovače akvárií, transformátory, stykače, doprava v okolí, reproduktory a mnohé další. Podobně na nás působí hluk ve slyšitelných oblastech a ultrazvuk. Ty se ale lépe tlumí.
Tak jako se Mohamedův zpěvák nedivil, že rozkýval mešitu a začala se ve stejném rytmu kývat i sousední, nedivíme se ani my, že se kmity dlouhých vln přenesou z jednoho výškového domu na sousední. Zvláště, pokud jsou umístěny v zákrytu panelových sídlišť a mají stejné parametry, vytvoří obrovskou "ladičku". Také určitými vrstvami podloží pod ulicí nebo i větší vzdáleností vedle vesnice, přes pole od nedaleké továrny, se může přenášet infrazvuk. Jde o frekvence pod 10 Hz. Odpovídající měřák se speciálním mikrofonem, snímajícím alespoň od 3 Hz, bych měl mít k dispozici od konce roku 2019, zeptejte se mne zda už jej mám. Jinak se obraťte na specialisty z úřadů Hygieny. Infrazvuk v mnohých případech naměřili, i ze vzdálenější továrny, potvrdili jeho výskyt a možný vliv. Orientační změření mohu provést speciální mobilní aplikací, ale u těch nejnižších frekvencí si nemůžeme být jisti hodnotami - aplikace není kalibrována.
Voda a neutrina
Neutrina, sluneční částice procházející zemí, se pohybují rychlostí světla a prochází jakoukoliv hmotou bez zpomalení. Při průchodu spodní vodou je však jádra vodíku mohou zbrzdit. Takto zpomalené částice jsou pro lidský organismus nebezpečné a navíc se ještě dále zpomalí v lidském těle, které je také tvořeno ze 67% z vody.
Ultrafialové záření
Ultrafialové záření je zachycováno pokožkou, ale nevnímáme je. Chybí - li, nemáme dostatek vitamínu D. Nedostatek také způsobuje mimo poruchu vápníku v organismu i rakovinu střev. Střeva se vždy při ozařování břicha i terapeutického, poškozují nejdříve.
Infračervené záření
Jeho zdrojem jsou všechny horké a žhnoucí předměty. Čím chladnější je okolní prostředí, tím hlouběji do organismu proniká tepelná vlna. A tím méně energie nese. Infrazářiče jsou běžnou výbavou domácností. Pokud přehřívají tělo, jsou tvůrcem patogenní zóny. Nebezpečným infrazářičem je například žehlička, jejíž vlny lépe pronikají lebečními kostmi, než k tomu používané zářiče.
Ostatní patogenní zóny, paneláky
Vývojově jsme adaptováni na magnetické pole Země, které je nezbytné pro normální dělení a množení buněk. Především v panelákových Faradayových klecích vytvořených armaturami našich domovů je zemské pole velmi oslabeno a množení buněk velmi sníženo. Je - li naopak magnetické pole silnější, vznikají poruchy krvetvorby a rozpouštějí se kosti. Tento extrém je spíše vzácností, může se však vyskytnout na pracovištích. Patogenní zónu tedy může vytvořit i nedostatek záření (nedostatečné zemské pole), které přirozeně potřebujeme. Panelové domy, ale i ty nejmodernější domy, odlévané z betonu, jsou velmi nezdravé. Většinou je armování a výztuže např. z ocelových stavebních prutů a "kari" sítí, posvařováno a celá soustava prutů ukotvena - uzemněna. Jen v případech, kdy tomu tak není, může zářit celá stěna o to více, protože se pole z procházejícího kabelu s fází naindukovává do ocelových prutů v panelu... Nejjistější je, to místo polemizování reálně změřit vše na místě.
Teslovou spirálou lépe vnímám telurické proudění v geomagnetickém poli a nejjasnější je to přímo v zemi a ideální v jeskyni, obklopen víceméně homogenním podložím.
Jak reagují zvířata?
Obecně je známo:
Pes - nejlepší místo pro umístění postele je to, kam si lehne ke spaní. Pes totiž nemůže spát tam, kde jej dráždí infrazvuk, který mu připomíná vrčení. Pes má velmi dobře vyvinutý sluch, řídí se vegetativním nervstvem a slyší nejen nižší frekvence, ale vnímá přesně i podprahové dráždění.
Kočka - je pravým opakem psa. Je-li spokojená, přede. Vibrací "záklopky" v dutině ústní při dýchání vytváří tón, podobný infrazvuku, který ji celou "rozvibrovává". Ráda tedy vyhledává místa, která jí tento zvuk připomínají. A tím místem je i infrazvuková patogenní zóna. Pamatujte, že tam, kde ráda kočka odpočívá, neumisťujeme lůžko, místo odpočinku ani pracoviště.
Včely – pokud úl umístíte do místa patogenní zóny, zaznamenáte větší snůšku medu. Infrazvuk je totiž nenechá odpočívat a udržuje je ve větší aktivitě díky šumu, který jim zní jako jejich vlastní zvuk, jež vydávají křídly v době denní aktivity.
Mravenci - i jim je dobře v patogenních zónách, neboť jako včely produkují vlastní zvuk podobný infrazvuku.
Lze se podle zvířat řídit?
V praxi se většinou setkávám u domácích zvířat se silnou láskou a vazbou k páníčkovi i dětem do takové míry, že to naprosto zkresluje výše řečené chování. A tak se nelze doma většinou spolehlivě řídit tím, kam si zvířata lehají, protože ze samé lásky si pejsek lehne běžně s páníčkem, paničkou, dětmi i tam, kde je silnější zóna - právě, aby je uchránil a "bral to záření na sebe".
Stejně tak se nelze spoléhat na kočku, ta si lehá spíše také k domácím, místo aby si pokaždé vyhledala a upřednostnila nějakou dráždící gpz.
Dříve se na pozemek vypustila hospodářská a domácí zvířata a delší dobu, sezonu, se sledovalo, kam si ulehají na noc. Tam se pak postavilo obydlí, protože většina zvířat si na špatné zatížené místo s gpz prostě nelehne.
Zpracoval: Kamil Pokorný, člen ČEPES (Následovníci senzibila léčitele Ing. Kahudy)
Zdroje:
Jan Spěváček, Tulák po světech, 2013
Břetislav Nový, Patogenní zóny a proutkaření, 1991
Marko Pogačnik, Škola Geomantie, 2000
Roger de Lafforest, Domy, které zabíjejí, 1994
a další, především vlastní zkušenosti a praxe od roku 2000.
>> zpět nahoru
>> o elektrosmogu
Další informace
ukázková videa z měření
- Kniha vzkazů
- Reference
- Měření PRO FIRMY - PDF
- For English Language - PDF
- Darujte měření
- Vše o WIFI!
- Jak používat mobil - PDF
- Pozor na zářivky!
- Zkontrolujme formaldehyd
- a těkavé výpary
- Vaše dotazy
- VIDEOrozhovor
- Limity a studie
- MĚŘENÍ VF sumárně
- Ukázky z praxe
- Stínící textil
- Odpojovač okruhu
- Přednášky
- Škodlivé mikrovlny
- Vědecké podklady vlivu EMP
- Měřím s analyzéry
- Ochrana před EM polem
- Hodnoty EMP a legislativa
- Ochranné pásmo VN vedení
- Jejich škodlivost potvrzena!
- Pozor na úsporná světla
- Kvalita vody
- pH vody
- MĚŘENÍ "CO"
- Hořlavé plyny
- Bio-rezonanční pole
- Biorezonance je..
- MĚŘENÍ IONTŮ
- O zónách kolem nás
- Psychosomatické zóny
- Geomagnetická pole
Ke stažení PDF:
-
- Vodní prameny
- Elektrosmog 06/18 (zákl.leták)
- Geopatog.zóny (popis)
- Osvětlení (sv.zdroje)
- WiFi a výmluvy
- Jak používat mobil
- Bezdrát. telefony
- Formaldehyd
- Vyhláška 219/2015 Sb.
- Vyhláška 2010
- Škodlivost VF (rozbor)
- Škodlivost VF (legisl.)
- Těhotenství (vlivy)
- Biorezonance
- Mobilsmog
- Vývoj legislativy
- Zdravotní následky
- Vliv EMP na krev
- O stavební biologii
- Rizika záření a výpočty
- Přehled expoz.zatížení
- Přehled frekvencí a modulací
- Pokyny doktorům
- O přecitlivělosti
- Syndrom nezdr.budov
- Kypr zakázal WiFi
- Vedení VN škodí!
- Přehled 5G
- Příprava 5G
- Italský soud 2017
- Kypr a Vídeň 11/2017 ochrana dětí - prohlášení
- Rakouská komora 2017
- Kypr o EMP 2017
- Formaldehyd rostliny
- Elektrostres a kortizol
- Mikrovlnka
- Doba jedová 7
- I fáze škodí DNA!
- Fotovoltaika
- Ochranná pásma VVN
- Mez.výzva 5G
Některé studie:
-
- WIFI 2018
- Přehled studií
- Více studií
- Další studie
- Vlivy EMP 1968
- Vyjádření vědců
- 35 studií škodlivosti
- Poškození autoimunity
- Mobily a nádory
- Mobily a gliomy
- Mobily a zdraví
- Mobily a žlázy
- EMP přecitlivělost
- BTS a psychika dětí
- BTS a více potíží
- Studie k DNA!
- BTS škodí stromům!
- Neuropsychiatrické účinky
- WIFI a pankreas
-
Anketa
-
BlueBoard.cz
Nové počítadlo od 28.5.2016:
Od 1.září: